Warsaw Smart TV Box Gdzie kupuje hurtownik

Warsaw Smart TV Box Gdzie kupuje hurtownik

Warsaw Smart TV Box Gdzie kupuje hurtownik?

Dealerzy Warsaw Smart TV Box nie mogą przegapić produkcji marki H96,Rozumiemy najpierw, że na rynku dostępne są dwa typy dekoderów: dekoder telewizji cyfrowej VS  skrzynka Smart TV z systemem Android.

OTT vs. IPTV

Android Smart TV Box:

Znany również jako Smart TV Box HD Android, stał się znakomitą tradycją Androida: łączy w sobie bardzo wizualny interfejs systemu Android i dziesiątki tysięcy funkcji Androida w dekoderze telewizyjnym. Prawdziwy kolor rozszerzył się z dziedziny telefonów komórkowych na dekodery telewizyjne, zamieniając zwykły dekoder telewizyjny w smart TV box. Oprócz możliwości oglądania programów telewizyjnych na istniejących telewizorach, możesz także grać w gry, słuchać piosenek, surfować po Internecie, oglądać filmy online itp.

Dekoder telewizji cyfrowej:

Jest to urządzenie przekształcające, które konwertuje cyfrowe sygnały telewizyjne na sygnały analogowe, dekoduje i przywraca skompresowane cyfrowo obrazy i sygnały dźwiękowe w celu wytworzenia analogowych sygnałów wideo i dźwiękowych, zapewniając wysoką jakość dla widzów za pośrednictwem wyświetlaczy telewizyjnych i sprzętu audio. Program telewizyjny.

Wskazówki na temat inteligentnego telewizora z Androidem

Źródło

Każdy ma coraz wyższe wymagania dotyczące przejrzystości telewizora Wiele telewizorów wyposażono w interfejs HDMI o wysokiej rozdzielczości Wiele produktów sprzętowych może sprostać temu zapotrzebowaniu, ale różni producenci i organizacje współpracujące ze źródłami telewizyjnymi różnią się pod względem przechowywania HD. Technologia jest zupełnie inna, niektórzy producenci mogą zapewnić oglądanie telewizji w wysokiej rozdzielczości, ale jest bardzo mało źródeł do oglądania, więc każdy powinien zwrócić uwagę na ten punkt przy zakupie.

onfiguracja sprzętowa

Podobnie jak komputer, w którym kupujemy telefony komórkowe, konfiguracja sprzętu jest również ważnym wskaźnikiem: liczba rdzeni procesora jest stopniowo aktualizowana z jednego rdzenia, dwurdzeniowego na czterordzeniowy, a pojemność pamięci jest stopniowo zwiększana z 256 do 1G do 2G. Teoretycznie oczywiście im wyższy rząd wielkości, tym lepiej, ponieważ może nadążyć za szybkością rozwoju, maszyna nie zostanie wyeliminowana, ale to samo powinno również uwzględniać wydajność kosztową, nie ślepo dążyć do wysokiej konfiguracji, wystarczy to zrobić.

System operacyjny

Obecnie większość pudełek, które można kupić w Chinach, to systemy Android, a system Android jest również stosunkowo potężnym i wszechstronnym systemem operacyjnym. Wielu producentów korzysta z własnej optymalizacji interfejsu użytkownika w oparciu o system Android, więc powinniśmy zwrócić uwagę na optymalizację własnego interfejsu użytkownika przez różnych dostawców w jednym punkcie systemu operacyjnego, niezależnie od tego, czy operacja jest wygodna, czy system działa płynnie i tak dalej.

Rozszerzona funkcja

Chociaż najważniejszą cechą przy zakupie dekoderów z systemem Android jest możliwość odtwarzania zawartości HD, dodatkowo niektóre funkcje rozszerzenia oferowane przez dekoder obejmują: czy dekoder obsługuje odtwarzanie dysku twardego, czy obsługuje funkcję LAN i czy może przeglądać. Zdjęcia, przeglądanie stron internetowych itp. Są również czynnikami, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie. Dobry dekoder telewizyjny z systemem Android może nie tylko oglądać wideo w wysokiej rozdzielczości w sieci, ale także spełniać więcej aplikacji sieciowych.

Możliwość aktualizacji oprogramowania układowego

Technologia sprzętowa dekodera sieci HD jest bardzo dojrzała, ale oprogramowanie ma miejsce na dalsze ulepszenia, zwłaszcza silną kompatybilność i skalowalność sieciowego dekodera, i może być realizowane poprzez aktualizację oprogramowania układowego. W związku z tym, aby dokonać aktualizacji oprogramowania, należy wziąć pod uwagę możliwość uaktualnienia oprogramowania sprzętowego, a także nie obsługiwać określonej funkcji przy zakupie produktu w tym czasie, a także rozwiązać problem poprzez aktualizację oprogramowania układowego.

Obsługa posprzedażna

Jaka marka dekodera Android jest dobra? Jako wyłaniający się produkt, dekoder telewizyjny z systemem Android, pod presją konkurencji rynkowej, szybkość opracowywania układów scalonych i sprzętu jest niezwykle szybka i trudno jest uniknąć problemów, dlatego obsługa posprzedażna jest niezwykle ważna. Jak nadrobić niedobór produktów poprzez obsługę posprzedażową, poprawić zadowolenie klientów, reputację i lojalność wobec marki, a następnie ustalić reputację produktu, zwiększyć wartość marki, jest problemem, który każdy producent odtwarzacza powinien poważnie rozważyć.

Tutaj polecam tylko najlepiej sprzedające się 3 modele smart tv box w 2019 r. Hurtownikom w Warszawie.

H96 max rk3318, H96 max x2, H96 max plus.

h96 max rk3318 vs h96 max x2 vs h96 max plus

No.1 H96 Max rk3318 z Rockchip rk3318 SoC i 4 GB pamięci RAM

Nowy SoC RK3318 z Rockchip ma premierę w telewizorze bez wcześniejszego powiadomienia. H96 Max rk3318 jest tanim pudełkiem, które widzimy w pierwszym użyciu tego SoC, zawiera system Android 9 jako nowość i ma kilka opcji pamięci RAM i pamięci wewnętrznej. Na razie mamy niewiele informacji o RK3318 SoC, wydaje się, że jest to wariant RK3328 SoC z niektórymi wtórnymi mocami przyciętymi, których nie udało nam się wykryć.

2019 RK3318 Quad Core h96 max najlepsze kodi box

SoC, RAM i pamięć masowa

H96 Max rk3318 Box, jak już wspomnieliśmy, ma nowy Soc Rockchip RK3318, który integruje cztery procesory ARM Cortex-A53 zdolne osiągnąć 1,5 GHz i procesor graficzny Mali-450 MP5, który obejmuje natywne dekodowanie wideo H.265 i VP9 do rozdzielczości 4K @ 60fps z obsługą HDR. Ma wersje z 2/4 GB pamięci DDR3 RAM i 16/32/64 GB pamięci eMMc, które można rozszerzyć poprzez dodanie karty pamięci do dołączonego czytnika kart microSD.

Inne specyfikacje

Na poziomie połączeń bezprzewodowych ten telewizor ma WiFi b / g / n i Bluetooth4.0. Z przodu jest wyświetlacz LED, który może wyświetlać WiFi, USB i czas. Po bokach pudełka mamy port USB 3.0, inne złącze USB 2.0, złącze sieciowe 10/100, analogowe gniazdo AV, cyfrowe wyjście audio SPDIF i HDMI Port 2.0a, który pozwala na rozdzielczości wideo do 4K przy 60fps. Zawiera klasyczny pilot na podczerwień i kabel HDMI.

No.2: H96 Max X2 z Amlogic S905X2 SoC i 4 GB pamięci RAM

H96 Max X2 to nowy Android TV-Box, model, który ma główną motywację do włączenia nowego Amlogic S905X2 SoC, zaktualizowanego układu w porównaniu do poprzedniego S905X. Ten model ma 4 GB pamięci RAM DDR4 i 32/64 GB pamięci wewnętrznej. Ma Wifi a / b / g / n z podwójnym pasmem, Bluetooth, Ethernet 10/100 i jako system mamy zainstalowany system Android 8.1, do którego możemy wysyłać polecenia głosowe za pomocą pilota zdalnego sterowania zawartego w niektórych wersjach. Widzimy w naszym przeglądzie, jak to urządzenie zachowuje się i moc jego sprzętu w porównaniu do wszystkich obecnych rywali.

gdzie kupić pilot zdalnego sterowania Android TV Box

Podstawowe specyfikacje:

SoC: Amlogic S905X2 Quad Core Cortex A-53 (64-bitowy) / GPU Mali-G31 MP2 / 4x ARM-A53 @ 1,8 GHz

System: Android 8.1 Oreo (32bit)

Ram i pamięć: 4 GB DDR4 - 32/64 GB eMMC (4/32 GB w przeglądzie)

Sieć: Wifi a / b / g / n Dwuzakresowy - Bluetooth 4.0 - Ethernet 10/100

Porty: HDMI 2.1 4K @ 75fps / AV Jack 3.5mm / SPDIF / 1x USB 2.0 / 1x USB 3.0 / MicroSD

Dodatki: Pilot IR + RF z mikrofonem / Kabel HDMI / Ręczny / Adapter DC 5V 2A

Opis

TV-Box H96 Max X2 ma bardzo konwencjonalny wygląd, na górze ma logo marki. Z przodu mamy diodę LED statusu, a na obwodzie mamy wszystkie złącza, podkreśla port USB 3.0, który jest nowy w tym SoC, mamy także złącze HDMI 2.1 do 4K @ 75fps, gniazdo AV (z wewnętrznym przyciskiem flash), inne USB 2.0, czytnik microSD i złącze zasilania.

Materiały i miary: tworzywo sztuczne / 100 x 100 x 19 mm / 140 gr.

Zawartość opakowania: Ręczny / adapter DC 5V 2A / kabel HDMI / IR + RF pilot z mikrofonem (2x baterie AAA nie są dołączone).

Interfejsy: HDMI 2.1 4K @ 75fps / AV Jack 3.5mm (resetowanie wewnątrz) / SPDIF / 1x USB 2.0 / 1x USB 3.0 / MicroSD

Diody i panel: przednia dioda LED

Gdzie mogę kupić Smart TV Box Android 9.0?

No.3: H96 MAX + TV Box RK3328 / Android 9.0 / 4 GB RAM + 64 GB ROM / 2.4G + 5G Wi-Fi / 100 Mbps / USB 3.0 / 4 K Meida Player

Opisy

H96 MAX + - to wysokiej klasy skrzynka telewizyjna, która działa na najnowszym systemie Android 9.0. Bardzo duża pojemność 4 GB RAM + 64 GB ROM zapewnia bardziej płynne i elastyczne działanie. Możesz cieszyć się obrazem w wysokiej rozdzielczości w domu. Jest niezawodny i bezpieczny w użytkowaniu w domu.

Główne cechy

● Obsługa rozdzielczości 4K i dekodowania H.265, efekt obrazowania w wysokiej rozdzielczości

● 4 GB RAM i 64 GB ROM, bardzo duża pojemność pozwala cieszyć się większą przyjemnością

● Procesor RK3328 zapewnia bardziej płynne i elastyczne działanie

● 2,4 GHz i 5 GHz Wi-Fi, zapewnia szybką transmisję bezprzewodową

● Pilot jest zasilany przez 2 baterie AAA (brak w zestawie)

All comments

Leave a Reply