Налаштуйте найдешевший телевізор для Android

Налаштуйте найдешевший телевізор для Android

Ми - фабрика в Шеньчжені, Китай, і просуваємо телевізор H96 для Android. У цей момент ви можете бути імпортером торгівлі. Можливо, у вас є фасадний магазин, можливо ви продаєте побутову техніку в електронному вигляді, або у вас є Amazon, ebay або особиста мережа в Інтернеті. Купуйте, то у вас є телевізійний ящик для продажу? У вас є телевізор з Wi-Fi, Bluetooth USB та іншою багатофункціональною системою телевізора Android? Чи можете ви знайти телевізійну коробку марки H96 у певному місті? Якщо ви можете знайти його, якщо ви знайдете фабрику-джерело, чи можете ви знайти імпорт з найнижчою вартістю оптом безпосередньо? Хочете знати бренд і фабрику H96? Хочете дізнатись, що таке телевізор? Хочете отримати найкращу ціну фабрики телевізійних камер?

Налаштуйте найдешевший телевізор для Android

Про телевізійну коробку марки H96

Наша компанія

Шеньчжень HAOCHUANGYI Technology Co., Ltd, виробник, що спеціалізується на виробництві та продажу телевізійних боксів і телевізійних ключів, заснований в 2013 році.

З 2015 року ми розвиваємось у розробці та виробництві нашої патентної продукції. MK809IV ключ, патент №ZL 2015 3 0274182.7;

У 2016 році, подавши заявку на патент на торговельну марку H96, 87151451 багаторазово запатентовані товари постійно реєструвались та завоювали хорошу репутацію на ринку.

Продукція телевізорів H96 Модель марки:

H96 MAX, H96 MAX X2, H96 MAX PLUS, H96 MAX H2

H96 pro, H96 Pro плюс H96 Pro-H2, H96 Pro-H3,

H96 mini, H96 mini plus

H96-P

Android Smart TV для телевізорів - COSTUMIZAÇÃO

OEM і ODM рішення

Здатність до НДДКР

У нас є професійна команда дизайнерів, Підтримка, підготовлена ​​під дизайн зовнішнього вигляду, дизайн Launcher (UI), упаковка, друк логотипів, програми, завантажені попередньо тощо; Запропонуйте конкурентоспроможну ціну при стабільній якості. Налагоджені довгострокові та дружні стосунки співпраці з Amlogic, Rockchip, Allwinner, Intel, Realtek.

Настроювання

Ми можемо проектувати материнські плати та моделі відповідно до вимог замовника. Після того, як клієнт висуває вимоги до проектування, наша науково-дослідна команда оцінить доцільність плану та циклу проектування відповідно до проектних вимог. Прагнучи досконалості, наша науково-дослідна робота надасть кілька пропозицій щодо вдосконалення вимог дизайну замовника з професійними знаннями та цінним досвідом та збиратиме відгуки від клієнтів. Виробництво продукту може задовольнити потреби замовника та потреби ринку.

R&D материнської плати

R&D материнської плати базується на вимогах замовника (процесор, ddr, flash, wifi, BT, Ethernet, usb3.0 / 2.0, type-c, sd карта, коаксіальне волокно та інші функції), розроблені для задоволення вимог схематично (SCH), потім складіть список BOM на основі схематичної схеми, закупівлі згідно списку BOM для заповнення котирування витрат та закупівлі матеріалів; Схематична схема завершена, друкована плата в схематичну мережу та структуру DXF-файлу дизайн друкованої плати, після завершення проектування друкованої плати, виведіть файл Gerber PCB заводського виробництва плати.

Моделі НДДКР

Дослідження та розробка моделей ґрунтуються на вимогах клієнта щодо зовнішнього вигляду клієнта та розташуванні інтерфейсу друкованої плати, пакетів інтерфейсів, способі установки, методах охолодження тощо, дизайні графіки 3D-форм, дизайні 3D-моделі після завершення вихідного файлу Stp та структури DXF файл, Stp-файл для виготовлення ручної дошки з ЧПУ, структурований файл DXF для проектування друкованої плати. Після завершення вибірки PCBA і перевірки складання зразка ЧПУ завершено, нова модель робиться.

Індивідуальна українська улюблена коробка телевізорів для Android

All comments

Leave a Reply